Hotel

Hotel Vinohrad se nachází v srdci moravského Slovácka, nedaleko města Kyjov, ve vinařské obci Milotice, v areálu vinných sklípků Šidleny. Vybudován byl na původním starém sklepě jako zcela nový objekt, který svým vzezřením příjemně koresponduje s tradičním duchem zdejší sklepní historické uličky.

Díky atraktivní vyvýšené poloze hotel nabízí nepřekonatelný výhled na panorama Chřibů a Bílých Karpat, na hrad Buchlov a zámek Milotice. V bezprostřední blízkosti hotelového areálu se pnou rozlehlé vinice. V tomto malebném koutě Moravy se daří zejména odrůdám Ryzlink Rýnský, Rulandské a Frankovka.

Blahodárný vliv venkova tu s povděkem uvítají manažeři, toužící po klidu a odpočinku. Atraktivních prostor a plně vybaveného multifunkčního konferenčního sálu využijí zejména firmy pro školení, kongresy a meetingy. Při soukromých oslavách a setkáních tu pak oceníte zejména atmosféru a dostupnost kvalitních vín. Zorganizujeme pro Vás degustační večer v jednom z několika desítek malebných vinných sklípků. A výběr toho nejlepšího můžete ochutnat přímo v hotelu Vinohrad, který disponuje jak původním starobylým, tak nově vystavěným vinným sklepem s možností degustace sudových vín a vín předních moravských vinařů. V nabídce naleznete vína z vinařství Krist, Bisenc, Dufek a jiné.

Jestliže je sklepení hotelu zasvěceno hlubokému zamyšlení se při degustaci a hlubokým myšlenkám při prezentační činnosti, pak restaurant Panorama přímo vybízí k povznesení mysli a rozletu. Ohromí Vás neobyčejný výhled na rozlehlé okolní vinice a hornatý horizont. A příjemně překvapí bohaté menu s výběrem specialit tradiční moravské a středomořské kuchyně. Hotelovým hostům je k dispozici lobby bar, privátní parking a bezplatný WiFi internet. Hotel má zdroj kvalitní pitné vody z vlastní hlubinné studny.

Vytyčili jsme si tři velké cíle. Strhnout Vašeho ducha atmosférou kraje, zhýčkat Vaše tělo komfortem a pohodlím ubytování a polaskat Vaše smysly lahodnými pokrmy a skvostným vínem. Protože spokojený host je host, který se pohodlně vyspí, chutně nají, dobře pobaví a usměv hotelového personálu upřímně opětuje.

A jestliže je host spokojený, rád se k nám vrací...

Hotelovým hostům je k dispozici

Recepce a Lobby bar 15 míst
Restaurant 32 míst
Degustační sál " I.V.V. club 15 - 30 míst
Kongresový sál "Vino pictus" 55 osob
Terasa Na Vyhlídce 15 míst
Venkovní posezení 50 osob
Vinný sklep 15 osob
Historický vinný sklep 30 osob
Venkovní vířivka 2 - 4 osoby

Všechny prostory jsou nekuřácké. Pro kuřáky jsou k dispozici dva kuřácké prostory.

Novinky

Telefonická rezervace

+420 777 722 595

Rezervace on-line