Speciální nabídky

SVATBY

Váš svatební den vytvoříme přesně podle Vašich představ a přitom takový, o jakém se Vám ani nesnilo. Dokážeme jej kreativně ozvláštnit spoustou originálních prvků a povznést Vaše fantazie k dokonalosti.

Nabízíme:

 • nezapomenutelný zážitek díky originálnímu prostředí
 • luxusní novomanželské apartmá nad vinicemi s výhledem na milotický zámek, hrad Buchlov a majestátní panorama Chřibů a Bílých Karpat
 • skvostné menu pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře a profesionální obsluhu
 • svatební obřad pod širým nebem – v romantickém altánku na pozadí rozlehlých vinic či přímo na vinici případně na milotickém zámku
 • klid, soukromí a garanci jediného obřadu denně

RODINNÁ DOVOLENÁ

Hotel VINOHRAD je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Nabízí útulné domácí prostředí s širokou možností vyžití, pohodlí a komfort, ideální podmínky pro procházky a turistiku, dostupnost řady volnočasových aktivit a center zábavy. Hotelovým hostům je k dispozici dětský koutek a možnost využít služeb profesionální au pair. U nás můžete strávit příjemnou dovolenou s dětmi a přitom si užít i chvíle soukromí – vhodné kupříkladu k návštěvě vinného sklípku.

TÝMOVÁ ŠKOLENÍ A FIREMNÍ KONGRESY

Disponujeme ideálním prostorovým zázemím a komplexním technickým vybavením pro pořádání profesních školení, vzdělávacích kurzů a firemních kongresů. Oceníte klid, soukromí a dokonalé podmínky pro kombinaci pracovních záležitostí a relaxace na mnoha úrovních. Využijte atraktivních prostor a plně vybaveného multifunkčního konferenčního sálu pro firemní potřeby i potěšení...

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Nabízíme Vám ideální prostor pro konání firemních večírků i rodinných oslav, jejichž příjemným oživením může být právě profesionální řízená degustace, která ideálně předchází další svobodné zábavě. Z úst profesionálních vinařů se dozvíte řadu zajímavostí o vínu, jeho pěstování, výrobě, chuti, vůni, barvě, správné degustaci, vhodné volbě a ideálním skladování.

VÍKEND „NA VLASTNÍ KŮŽI“

Tak jsme nazvali speciální program věnovaný všem, kdo víno znají jen z polic v marketech a vinotékách. Rádi je pijí, hodnotí a přitom si sebekriticky přiznávají, že o něm vlastně zhola nic neví. Nabízíme Vám jedinečnou příležitost dozvědět se o vínu vše, co Vás jen zajímá. Porozumět vínu, to je závazek na celý život, nenaučíme Vás to za dva dny. Přesto, budete mít dostatečný prostor pochopit a vstřebat alespoň základy. A při tom všem učení a poznávání zažijete blahodárnou terapii, účinnou, prověřenou, vhodnou speciálně pro manažerské pozice. Strávíte víkend na čerstvém vzduchu, zakusíte práci na vinici, poznáte, jak zaslouženě chutná krajíc chleba po fyzické námaze a jak blahodárně sklenka vína po náročném dnu. Zapomenete na mobilní telefon a notebook, relaxujete prací, odpočíváte, dřete a odměňujete se.

ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ

„Čtyři roční období“ jsou jakousi nadstavbou víkendu „Na vlastní kůži“. Vycházejí z předpokladu, že manažerská terapie, stejně jako jakákoliv jiná terapie, vykazuje prokazatelně lepší účinky, když se opakuje. V kraji vína se pak přímo nabízí možnost opakování spojit s vývojem vína – od prvních výhonků na vinici až po první láhev. Poznáte tak vinohrad ve všech jeho proměnách – práci v něm, zaštipování, péči, sklizeň, lisování... a ve finále pak získáte vlastní lahve vína s vlastní etiketou. Budete se mít čím pyšnit před kolegy, přáteli či obchodními partnery a nebudete lhát, když budete tvrdit, že tohle víno je z Vaší sklizně. Budete mu rozumět, dokážete o něm mluvit – bude to Vaše víno, které jste si důkladně osahali.

VINAŘSKÁ CYKLOSTEZKA

Využijte možnost poznat krásy moravského Slovácka pohodlně na kole – můžete si vybrat z celé řady oficiálních vinařských cyklostezek a toulat se krajem lidových tradic a vína, navštívit řadu historických památek a vinných sklípků.

Nabízíme:

 • zapůjčení jízdního kola
 • zakoupení turistické mapy
 • zorganizování cyklovýletu po vytyčené cyklotrase
 • zajištění místa a času pro návštěvu vybraných vinných sklepů na cyklotrase
 • zajištění degustace ve vybraném sklípku
 • rezervace vybraného sklípku

TÉMATICKÉ VEČERY

Aby Vám ani samotné prostory hotelu nezevšedněly, připravujeme pro Vás tematické večery, které Vám ještě více zpestří a zpříjemní pobyt v hotelu VINOHRAD. Připravili jsme pro Vás ochutnávky vín a krajových specialit z domácí i světové provenience, komorní večery u houslí, besedy u cimbálu, speciální řízené degustace apod. Aktuální nabídku se vždy včas dozvíte v sekci NOVINKY.

Novinky

Telefonická rezervace

+420 777 722 595

Rezervace on-line